About us About us

O nas

Marka kosmetyczna Dermaskill została założona przez zespół ambitnych dermatologów ze Stanów Zjednoczonych, którzy połączyli najbardziej zaawansowaną biotechnologię oraz unikalne wieloletnie doświadczenie i  wiedzę na temat produkcji kosmetyków.

Symbioza najlepszych lekarzy i współczesnych inżynierów technologicznych podarowali światu wyjątkowe produkty kosmetyczne. Udało im się stworzyć wielofunkcyjne i wysoce skuteczne produkty działające na wszystkich warstwach skóry, które mają unikalne efekty oraz dostosowują się do każdego klienta i potrzeb jego skóry.

Ponadto lekarze i technolodzy marki Dermaskill postawili sobie na celu uczynienie wszystkich swoich produktów nie tylko skutecznymi, ale także przystępnymi cenowo dla wszystkich swoich pacjentów.

Dlatego na dzień dzisiejszy produkty Dermaskill używają klienci na całym świecie. 

Tajemnicy naszej marki

Unikalne składy

Firma wykorzystuje wyłącznie naturalne składniki pochodzenia roślinnego i morskiego , a także kompleksy biotechnologiczne , które działają w głębokich warstwach skóry i są przewodnikami aktywnych cząsteczek.

Bezpieczeństwo

Wszystkie produkty nie mają syntetycznych substancji zapachowych , barwników i szkodliwych konserwantów, co pozwala na stosowanie ich u klientów o wrażliwej skórze i alergików. Kosmetyki również nie są testowane na zwierzętach.

Wysoka skuteczność

Klienci widzą efekty już po 3-4 dniach stosowania naszych kosmetyków, skóra staje się jędrna i elastyczna , ponieważ wszystkie skłądy mają unikalne kompleksy , które szybko wnikają w głębokie warstwy skóry i gromadzą się tam w wysokim stężeniu.